Wiedz, że Livigno to nie tylko narty, sprawdź inne atrakcje!

Dodał Natalia

Październik 28, 2015 Poradnik Bez Komentarzy

Do Livigno co roku zjeżdża mnóstwo narciarzy w poszukiwaniu idealnych stoków. Jednak nie samymi nartami żyje człowiek, czasami potrzebne jest pewne urozmaicenie. Sprawdź co tutaj na Ciebie czeka. 

Oto dodatkowe atrakcje w Livigno:

Fatbike – czyli rowerem przez śniegi

W livigno znajdą coś dla siebie fani ekstremalnych rajdów rowerowych. Dzięki rowerom z bardzo grubymi oponami można śmigać po górskich szlakach zasypanych białym puchem. Dzięki nim, z przewodnikiem możemy pokonać nawet 20 kilometrową trasę wokół Livigno. Żeby wziąć udział w takiej wyprawie musimy mieć bardzo dobrą formę fizyczną. A więc do dzieła, kto chce niech już teraz weźmie się za wzmocnienie nóg. Taka rowerowa wycieczka po górskich szlakach, to nie lada wyzwanie.

źródło: http://www.livigno-narty.pl

źródło: http://www.livigno-narty.pl

Skorzystaj z ośrodków fitness

W Livigno jest wiele miejsc, w których możemy potrenować. Z pewnością znajdziemy tam ośrodki, w których czekają na nas różnego rodzaju sprzęty fitness, takie jak bieżnie, rowerki treningowe, czy Orbitrek.

Idź na basen

Tak, w Livigno również znajdziemy ośrodek, w którym jest półolimpijski basen oraz spa, w którym zregenerujemy mięśnie po ciężkim wysiłku.

Wyszalej się na dyskotece

Jest tam również wiele pubów i miejscowych dyskotek, na których można szaleć aż do białego rana. Jest to okazja do zapoznania ciekawych ludzi.

Szaleństwo zakupów

Livigno słynie ze strefy wolnocłowej. Dzięki temu w tej miejscowości jest bardzo dużo sklepów, z super sprzętem elektronicznym, modnymi ubraniami, dodatkami takimi jak torebki, okulary, biżuteria, czy paski. Oprócz tego fani motoryzacji mogą spróbować jazdy po lodzie takimi samochodami jak Mitsubishi czy Subaru.

torebki

Freeride

Czyli nie lada gratka dla miłośników sportów ekstremalnych. Aby uprawiać ten sport trzeba mieć ogromne umiejętności i doskonałe przygotowanie techniczne i fizyczne. Jest to jazda po dziewiczych stokach Livigno. Jest to sport ekstremalny, który dostarcza maksymalnej dawki adrenaliny. Podczas uprawiania sportu ludzie czują wolność, ale muszą pamiętać o niebezpieczeństwie, które tej dziedzinie narciarstwa towarzyszy.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *