Trasy narciarskie w Livigno.

   Livigno to świetne miejsce na narciarskie szaleństwo. Tutaj nigdy nie brakuje śniegu, jest wiele tras o różnym stopniu trudności, na których każdy może spróbować swoich sił. W tym ośrodku znajdą dla siebie odpowiednie warunki narciarze doskonali oraz amatorzy. Region ten, cieszy się również dużym nasłonecznieniem.

livigno3

Nartostrady:

Na amatorów i początkujących narciarzy, czeka aż 30 kilometrów tras łatwych, stanowią one 26 procent wszystkich nartostrad. Dla bardziej wymagających i zaawansowanych miłośników białego szaleństwa, czeka aż 70 kilometrów tras średnich. Osoby lubiące duży zastrzyk adrenaliny mogą spróbować swoich sił na 15 km tras trudnych.

Wyciągi

W Livigno możecie skorzystać z trzech wyciągów kabinowych, dwunastu krzesełkowych i szesnastu orczyków. Na terenie Livigno znajduje się również jeden snowpark. Wszystko to rozciąga się na długości, łącznie 62 kilometrów.

Trasy dla najmłodszych oraz początkujących narciarzy.

Aby śmiało śmigać po stokach, najpierw trzeba się tego nauczyć i nabrać doświadczenia w jeździe na nartach. W tym celu najlepiej sprawdzają się trasy bardzo łatwe oraz te przeznaczone do ćwiczeń. Dzięki nauce jazdy na nartach, na prostych stokach, szybko opanujemy podstawy jazdy i po pewnym czasie, będziemy mogli spróbować swoich sił na trasach średnich.

 livigno2

Livigno to raj dla doświadczonych narciarzy oraz miłośników snowboardu.

Nie bez powodu, w każdym sezonie spotyka się tutaj tłumy osób chcących w aktywny sposób spędzić swój urlop czy ferie. Livigno jest tak popularne, ponieważ warunki narciarskie w tym miejscu zawsze są doskonałe. Dzięki trwałej pokrywie śnieżnej można zjeżdżać po ubitych stokach jak i szaleć w głębokim śniegu.

W samym środku Livigno znajdziemy wiele wyciągów, które zawiozą nas aż na 3000 m.n.p.m. Podobna ich ilość zwozi narciarzy z gór do ośrodka.

Livigno dla miłośników nart biegowych.

W tym miejscu odnajdą się również osoby lubiące narty biegowe. Na tego rodzaju narciarzy czeka aż 40 kilometrów tras biegowych, w tym 5 kilometrów tras łatwych, aż 25 kilometrów tras o poziomie średnim i 10 kilometrów tras trudnych.

Dodatkową atrakcja jest pętla, której długośc wynosi 2 kilometry. Jest oświetlona do godziny 24.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *