Ski fashion, czyli modna odzież narciarska

Dodał admin

Lipiec 25, 2014 Na stoku Bez Komentarzy

Pojęcie ski fashion oznacza modną odzież narciarską. Jest ono ważne przede wszystkim dla tych osób, które wybierają się w góry na narty. Jadąc na narty nie wystarczy tylko zrobić przegląd sprzętu narciarskiego, ważne jest również to, aby przejrzeć modowe trendy odzieży narciarskiej. Oddając się białemu szaleństwu też możemy być modni. Zatem, co włożyć na stok, by nikt nas nie przegapił? Co jest modne w tym sezonie?

e

Na topie są przede wszystkim kolory – ostre, nasycone- oraz wzory – kropki, paski, kratka, nieregularne i pstrokate kształty. To, które wybierzemy, zależy od naszych upodobań. Na stoku możemy sobie pozwolić na więcej niż na co dzień w mieście. Pamiętajmy jednak, żeby nie przesadzić – jeśli zakładamy mega kolorową górę i dodatki – wesoły kask i google, niech spodnie pozostaną spokojnym tłem zimowej stylizacji. Jeśli lubimy się wyróżniać i nie chcemy zginąć na stoku, możemy wybrać ciuchy np. marki Roxy.

 c

W zimowej kolekcji znajdziemy wiele fajnych deseni na kurtkach – grochy, kratę, pstrokate wzorki. Kolorami też Roxy rozpieszcza narciarzy i snowboardzistów. Połączenia różowo –żółto – białe albo w ogóle cała tęcza wyglądają bosko. Spodnie jednolite, do wyboru  mamy szeroką gamę kolorystyczną – od białych przez soczyste zielone, czerwone, żółte, różowe aż po niebieskie i fioletowe. O dodatki nie ma się co martwić. Roxy oferuje dziewczęce nauszniki i rękawice. Nie mamy kasku? Świetnie się składa! W sklepach z marką Roxy znajdziemy naprawdę słodkie i oryginalne wzory.

 d

Z powyższego jasno możemy się dowiedzieć, co będzie modne w tym sezonie zimowym. Znając kolory tego sezonu z pewnością znajdziemy np. odpowiednią kurtkę dla siebie.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *