Czemu na narty do Włoch warto wybrać Ski Planet

Dodał admin

Czerwiec 30, 2014 Ski Planet Bez Komentarzy

Większość osób, wybierających się na urlop zimowy za granicę najczęściej korzysta z biura podróży. Jednym z takich biur podróży jest biuro Ski Planet. Czemu decydując się na wypad w góry do Włoch warto wybrać akurat to biuro? W tym artykule odpowiem na to pytanie.

a

Na początek może kilka słów o samym biurze podróży. Otóż Ski Planet jest to licencjonowane biuro podróży prowadzone przez energicznych, doświadczonych ludzi, którzy wiedzą, czym jest pasja do gór i zimowych sportów. Biuro to jest również członkiem Polskiej Izby Turystyki i posiada gwarancję ubezpieczeniową Signal Iduna. Skoro wyjaśniłam już, co to jest biuro podróży Ski Planet to teraz przedstawię 4 powody, dlaczego warto wyjeżdżając do Włoch na narty skorzystać z jego usług.

b

Oto one:

  1. WIARYGODNOŚĆ.

Ski Planet to wiarygodne biuro podróży, które posiada stabilną pozycję na rynku. Jest członkiem Polskiej Izby Turystyki, czyli największej ogólnopolskiej organizacji samorządu gospodarczego przemysłu turystycznego, która zrzesza najważniejsze i największe biura podróży.

  1. GWARANCJA JAKOŚCI.

Kierując się doświadczeniem i znajomością potrzeb klientów najlepsi eksperci osobiście wybierali najlepsze hotele i rezydencje z 14 dolin narciarskich. Ponadto, aby  ułatwić  poszukiwania idealnego miejsca na zimowy wypoczynek, wyodrębnili kilka kluczowych kategorii, jak: hotele z basenem, apartamenty, mieszkajmy na stoku, rodzina na nartach, czy Vip Class.

c

  1. BEZPIECZEŃSTWO.

Ski Planet to bezpieczne biuro podróży, które już od kilku lat jest licencjonowanym użytkownikiem Krajowego Rejestru Długów Biura Informacji Gospodarczej SA.
Współpraca z KRD stanowi najlepsze potwierdzenie i gwarancję odnośnie kondycji finansowej. Ponadto biuro posiada gwarancje ubezpieczenia turystycznego udzielone przez firmę Signal Iduna Polska Towarzystwo ubezpieczeń S.A.

  1. PROFESIONALNY CALL CENTER.

Otóż  konsultanci doskonale znają nie tylko okoliczne stoki i miejscowości, ale też całą bazę noclegową z oferty.  Zapewniają 100% opiekę przez cały sezon narciarski, również w trakcie pobytu we Włoszech, pomagają i doradzają telefonicznie w rozwiązaniu ewentualnych problemów- nawet tych komunikacyjnych, ponieważ mówią po włosku.

Powyższe powody jasno mówią o tym, czemu na narty do Włoch warto wybrać Ski Planet.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *