5 sposobów na tani wyjazd na narty

Dodał Natalia

Listopad 27, 2015 Poradnik Bez Komentarzy

Wyjazd na narty wcale nie musi być strasznie drogi. Wystarczy się do niego odpowiednio przygotować, aby zaoszczędzić sporą sumkę pieniędzy. Sprawdź to!

narty

1. Szukaj tanich ofert

Wyjazdy narciarskie są zdecydowanie tańsze niż na samym początku i końcówce sezonu. W tym czasie warto szukać różnych promocji. Można pojechać na fajny zimowy urlop w niskiej cenie. Lub sam zorganizuj sobie wyjazd, czasami jadąc w góry własnym samochodem, możemy wyjść na tym taniej, niż podczas zorganizowanej wycieczki. Dodatkowo do własnego samochodu możemy zapakować prowiant nawet na cały tydzień.

2. Sam przygotuj sobie jedzenie

Jedzenie w kurortach i restauracjach nie jest zbyt tanie. Jeśli macie możliwość przywiezienia prowiantu z Polski, to warto z tego skorzystać. Dzięki temu uda wam się zaoszczędzić ładnych kilkadziesiąt złotych.

3. Wypożycz sprzęt

Jadąc raz w roku na narty nie musimy od razu kupować specjalistycznego sprzętu, który będzie nas kosztował kilka tysięcy złotych. Lepiej taki sprzęt wypożyczyć. Wtedy wyjazd wyjdzie nieporównywalnie taniej. Dodatkowym plusem jest to, że jadąc na narty nie będziemy musieli zastanawiać się jak je przewieźć.

narciarz

4. Jedź w grupie

Jeżeli pojedziecie pełnym samochodem, złożycie się wspólnie na paliwo. To też będzie duża oszczędność.

5. Wymień pieniądze w Polsce

Zdecydowanie taniej wychodzi wymiana Polskich złotówek na Euro jeszcze w Polsce, niż zagranicą. Dlatego warto o tym pamiętać i wymienić walutę jeszcze przed wyjazdem.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *